Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація двох романів Ірини Даневської про Богуслава Радзивілла

29 березня о 16:00 Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує прихильників сучасної української літератури та історичної прози на зустріч з письменницею, авторкою історичних романів Іриною Даневською (м. Київ).

Перші свої романи &ndash Шлях до влади&raquo і Битва за Францію&raquo &ndash пані Ірина написала російською мовою. Вони були присвячені важливим подіям західноєвропейської історії першої половини XVII століття і надзвичайним особистостям того часу, серед яких &ndash королева Генрієтта-Марія Французька, герцог Букінгемський, кардинал Рішельє, геніальний живописець Пітер Пауль Рубенс та ін.

Вивчаючи цю епоху, письменниця знайшла свого героя &ndash її серце полонив мужній і шляхетний красень, улюбленець жінок, князь, воєначальник Богуслав Радзивілл, що залишив слід в історії Литви, Польщі, України та Швеції. Відтак Ірина Даневська почала писати українською, а вельможа став головним персонажем її книг Німецький принц Богуслав Радзивіл&raquo (2016) та Генерал короля Богуслав Радзивіл&raquo (2017), створених на основі достовірних історичних джерел. Ці захоплюючі романи про те, як у XVII столітті займалися політикою, війною, кохали й ненавиділи, побачили світ у київському видавництві Темпора&raquo і викликали жвавий інтерес читачів на Книжковому Арсеналі, Львівському Форумі видавців, Запорізькій книжковій толоці і численних презентаціях у містах країни.

Настав і час Миколаєва. На вас чекає презентація ОДРАЗУ двох романів про Богуслава Радзивілла, цікава розмова про часи Тридцятилітньої війни та Хмельниччини, дивовижні невідомі факти про добре знаних історичних осіб.

Таке не можна пропустити!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії