Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація грантової програми для ВПО

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГРАНТОВОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ ВПО

Запрошуємо на презентацію грантової програми Зміцнення самозабезпечення внутрішньо переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні&raquo. Вона відбудеться в Кризовому медіа-центрі. Миколаїв (проспект Центральний, 68, 2 поверх).

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччина, що діє через Німецький Банк Розвитку (KfW), розпочало проект підтримки самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.

Спікери:
&bull Маргарита Пархоменко, директор Миколаївського фонду Любисток&raquo, керівник проекту
&bull Таміла Сербульова, заступник директору департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації
&bull Олег Антонець, директор Другого миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

У рамках проекту МОМ охопить тренінгами 3 400 осіб по всій території України, із яких, як очікується, близько 2 025 учасників отримають гранти на придбання обладнання для започаткування чи розвитку власної справи. На території Миколаївської області партнером МОМ в реалізації проекту є Миколаївський фонд Любисток&raquo. До участі у проекті запрошуються внутрішньо переміщені особи (ВПО) з Донецької, Луганської областей, а також Криму, що проживають у Миколаївській області, та місцеві мешканці віком від 18 до 60 років.

Проектом передбачено дводенні тренінги із самозайнятості для тих, хто вже розпочав або хоче розпочати власний бізнес, та дводенні тренінги із мікропідприємництва для ФОП та власників юридичних осіб з числа малого бізнесу, зареєстрованих не пізніше ніж 01.01.2017 року. Після успішного проходження тренінгу кожен учасник отримає експертну підтримку з написання бізнес-плану. У разі успішного захисту бізнес-плану перед комісією МОМ учасники отримають гранти на започаткування або розширення власної справи: до &euro650 за напрямом самозайнятість та до &euro2,500 за напрямом мікропідприємництво.

Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні:http://bit.ly/2l0aUGq.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії