Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книг культурної асоціації «Новий Акрополь»

Шановні друзі!

19 листопада о 15:00 до Всесвітнього дня філософії у Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького культурна асоціація Новий Акрополь&raquo презентує книги свого видавництва &ndash збірку статей, філософських роздумів Плисти проти течії&raquo Хорхе А. Лівраги та збірку філософських ессеїв Сьогодні я бачила&hellip&raquo Делії С. Гусман.

Книга Плисти проти течії&raquo – це збірка філософських ессеїв, статей та лекцій Хорхе Анхеля Лівраги, засновника філософського руху у світі та першого керівника Міжнародної культурної організації Новий Акрополь&raquo. Книга дає змогу замислитися про сенс життя, мудрість, моральні чесноти, походження людини, Всесвіт і його закони, культуру, історію. Невелика частина творчого доробку видатного філософа, митця та дослідника ХХ століття вперше публікується українською мовою.

Сьогодні я бачила…&raquo – збірка Делії С. Гусман, теперішнього керівника Міжнародної організації Новий Акрополь&raquo у світі. Це особлива книга, написана прозою, вона не поступається будь-якому відомому поетичному твору, оскільки її слова напрочуд невимушено торкають найпотаємніше в кожній людині. Філософські ессеї написані у жанрі роздумів про наболілі питання сьогодення, виходять за межі часу і простору, в яких ми живемо. Отже, це з тих незвичайних книг, під обкладинкою якої пульсує цілий світ, геть відмінний від нашого, цілий світ, що, стає одою життю у кожній з його незліченних форм.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії