Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги Андрія Шинкаренка «Капсула времени Николаева»

230-річчю Миколаєва присвячується!

12 вересня о 17.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143а) відбудеться презентація книги Андрія Шинкаренка Капсула времени Николаева&raquo.

Це видання &ndash дебют відомого миколаївського краєзнавця, ініціатора створення і керівника інтернету-проекту Николаевский Базаръ&raquo та форуму Скамейка&raquo Андрія Шинкаренка. Друковане краєзнавче дослідження стало результатом копіткої 15-річної праці. На сторінках книги автор представив історію Миколаєва через призму цікавих і маловідомих фактів та документів.

На читачів очікують розповіді про миколаївські катакомби і мости, столітню історію міського трамвая, унікальні свідчення про перші дослідження водонапірної башти, а також авторський щоденник про реставрацію Турецького фонтану та багато іншого. Видання багато проілюстроване світлинами, документами з приватних колекцій та архівів. Розповідь про миколаївський трамвай А.Шинкаренко доповнив зображеннями трамвайних талонів з власної колекції краєзнавчих старожитностей.

Книга Капсула времени Николаева&raquo вийшла у 2019 році у видавництві Ірини Гудим. Друк книги було завершено 21 серпня 2019 року о 13:20, разом з тим була закладена реальна капсула часу (послання нащадкам) представниками інтернет-проекту Николаевский Базаръ&raquo і міським головою Олександром Сєнкевичем на Соборній площі Миколаєва.

Запрошуємо всіх кому цікава історія рідного міста та не байдужа його доля!

До зустрічі з цікавим оповідачем!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши