Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги «Гетьманич» Миколи Євтушенка

9 червня 2017 року о 12.30 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького відбудеться творча зустріч з автором книги Гетьманич&raquo Миколою Андрійовичем Євтушенком.

Микола Андрійович Євтушенко &ndash український актор, режисер, письменник, просвітянин. Один із очільників просвітянського руху на Миколаївщині, член громадської організації Українське товариство Просвіта&raquo Миколаївщини&raquo. Козак Буго-Чорноморського кошу, з 2008 р. &ndash наказний отаман Буго-Лиманського незалежного козацтва. У письменницькому доробку Миколи Андрійовича п&rsquoєси для дітей, поезії.

Гетьманич&raquo &ndash музична п&rsquoєса в двох діях, присвячена життю та діяльності сина Богдана Хмельницького &ndash Тимоша. Автор п&rsquoєси наголошує на ролі козацтва та участі молодого гетьманича у боротьбі з ворогами українського народу. Твір написаний за історичним романом українського прозаїка О. Пахучого Тиміш Хмельницький, син Богдана&raquo (1993 р.).

Книга вийшла друком наприкінці 2016 року у видавництві Чорноморського національного університету ім. Петра Могили.

Під час зустрічі присутні зможуть поспілкуватися з автором, почути уривки з п&rsquoєси у авторському виконанні, дізнаються багато нового про історичну добу козацтва.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії