Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги «Музыка – душа моя», присвяченої Катерині Панні

 7 жовтня о 14:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться презентація книги Музыка &ndash душа моя» відомого миколаївського історика, краєзнавця Наталії Олександрівни Кухар-Онишко. Книга присвячена талановитій дівчині-піаністці, нашій землячці, Катерині Панні, яка трагічно загинула влітку 1999 року. Багатьом миколаївцям відома сумна доля дівчини. На неї чекало велике творче майбутнє, але її земний шлях перервався, коли Катерині було всього 20 років.
  Книга вийшла в серії Легендарні імена» видавництва Ірини Гудим. Над підготовкою видання Н.О. Кухар-Онишко працювала чотири роки. Книга вийшла дуже інформаційною. Ґрунтуючись на спогадах батьків, вчителів, друзів, автор розповідає про дитячі роки Каті і її становлення як музиканта. Значний розділ у книзі присвячено будівництву храму Святої Катерини, яке батько дівчини, Олексій Панна, починав власноруч. Він сам розробив проект і мріяв побудувати оригінальну будівлю з прозорим куполом, що нагадує Ейфелеву вежу. У книзі містяться унікальні матеріали з сімейного архіву, зокрема, розміщено родовід Катерини Панни, наведено первісний архітектурний проект храму і його опис тощо. 
 На презентації прозвучать концертні записи Катерини Панни та відбудеться перегляд присвяченого їй фільму. Згадати дівчину зберуться рідні та близькі друзі сім&rsquoї, миколаївські письменники та книговидавці, творча інтелігенція міста. 

Запрошуємо всіх на захід!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши