Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги Нати Гриценко «Тінь на порозі»

У світі і в Україні спостерігається бум на фантастичні твори. Популярність книг сучасних фантастів Ніла Ґеймана та Джорджа Мартіна упевнено це доводять. Але до сих пір нечасто на полицях книгарень можна знайти фентезі, made in Ukraine.

14 березня о 17.00 Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького разом з Літературною агенцією Acris&raquo запрошує на презентацію-знайомство з дебютною книгою молодої української письменниці Нати Гриценко Тінь на порозі&raquo.

Ната Гриценко &ndash письменниця, педагог, музичний критик, музикознавець. Цікавиться аналітичною психологією, етнографією, контркультурою, коміксовою та кіноестетикою. Опікується тематичним порталом Khatacomb&raquo і власним гуртом Casa Ukrania&raquo.

Повість &ldquoТінь на порозі&rdquo написана у жанрі міське фентезі, яке у формі захоплюючої пригодницької історії порушує важливі світоглядні питання. Все своє життя Томаш вчився ховатися від проблем і саме тому вони навалювалися на нього одна за одною. Втеча з дому, самотність і страхітливі марення наяву куди, здавалося б, гірше? Але, виявляється, виснажливі видіння не душевний розлад, а рідкісна сила, що дає владу над людьми. Сила, якою хочуть скористатися інші. Щоб урятуватися самому й захистити близьких, Томашеві доведеться швидко опанувати нові здібності, подолати страх і навчитися довіряти почуттям. А ще зустрітися з найлютішим ворогом, правдою про себе і власне минуле&hellip

Чекаємо на всіх поціновувачів фентезі, пригод та глибинної психології!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії