Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги Олександра Фіногєєва «Полоса прибоя»

Олександр Фіногєєв &ndash миколаївський письменник, прозаїк, в минулому &ndash військовий лікар. За плечима у Олександра Віталійовича 25 років служби на Військово-морському флоті. Досвід свого перебування в атмосфері морської романтики він описує в книгах, які в різні роки виходили в Миколаєві: В те дни в морях дороги наши были&raquo (2008 р.), И жизнь, и море, и любовь&hellip&raquo (2009 р.), По местам стоять!&raquo (2013 р.), В жизни не поверю!&raquo (2014 р.), Миражи тумана&raquo (2015 р.), Круги на воде&raquo (2016 р).

24 квітня о 14.00 відбудеться презентація нової книги Олександра Фіногєєва Полоса прибоя&raquo, що була надрукована у видавництві Іліон&raquo на початку 2018 року. Це &ndash збірка оповідань, в яких автор в драматичній формі, але з притаманними йому гумором та іронією, описує навколишнє життя та взаємовідносини між людьми. Один з розділів нової книги присвячений авторським афоризмам.

На презентації будуть присутні колеги Олександра Віталійовича з літературного цеху, друзі, творча інтелігенція. Всі поціновувачі його таланту матимуть змогу почути уривки з нової книги у виконанні самого автора.

Захід відбудеться в рамках XVІ виставки місцевих видавництв Миколаївська книга&raquo.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії