Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги Ольги Алексєєвої

25 травня 2017р. о 16:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького відбудеться презентація книги Хроники Алины, или как быть счастливой&raquo. Це письменницький дебют миколаївської авторки Ольги Веніамінівни Алексєєвої.

Ольга Алексєєва &ndash олігофренопедагог, дефектолог-логопед з багаторічним стажем роботи з дітьми. Надрукована в книзі повість має автобіографічний характер. Письменниця розповідає про свої дитячі переживання, підліткові проблеми, перше дівоче кохання, успіхи і негаразди дорослого життя. Акцентує увагу на невичерпних можливостях людини, яка мріє і вірить у майбутнє, невпинно, день за днем, працює над собою.

Книга вийшла друком у відомому видавництві Павла Шамрая, у 2017 році. Видання привертає увагу високою якістю поліграфічного виконання.

У презентації візьмуть участь миколаївський прозаїк, драматург Анатолій Маляров, художник-ілюстратор Едгард Остопович, видавець Павло Шамрай та інші.

Під час зустрічі Ольга Алексєєва ознайомить присутніх зі своїм насиченим подіями життям, прочитає уривки з книги, продемонструє цікаві світлини з подорожі до Канади, де і розпочалася робота над повістю. Усі учасники презентації отримають книгу з автографом у дарунок. Частину накладу авторка передасть обласним та міським бібліотекам

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії