Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги «Перемир’я» Геннадія Молчанова

Шановні друзі!

Запрошуємо вас 2 листопада о 18.00 в Центральну міську бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького на презентацію книги Перемир&rsquoя&raquo письменника, художника, учасника бойових дій на Сході України Геннадія Молчанова. Роман вийшов у видавництві Іліон&raquo за організаційної та фінансової підтримки депутатів Ігоря Бриченка і Тараса Креміня.

Геннадій Молчанов &ndash особистість незвичайна. На початку 2015 р., коли йому було 54 роки, він добровільно прийшов до військкомату, аби захищати свою Батьківщину. Його призначили у мінометну батарею 93 механізованої бригади. Після навчання Геннадій Молчанов одинадцять місяців воював у Пісках. Навіть у цей важкий час, у короткі години затишшя, він робив нотатки і замальовки. Раніше автор писав алегоричні книги й картини, але після побаченого та пережитого на сході країни став реалістом, і як сам зазначає: Можу лише написати щось хронологічне, документальне, однак це зовсім не моє. Я щохвилини чекаю на творче натхнення&hellip&raquo.

Нова книга письменника Перемир&rsquoя&raquo, написана на основі пережитого під час військових подій. Героями книги стали українські бійці, які боронять Батьківщину. Письменник розповідає читачеві про один день із життя солдата-мінометника під час перемир&rsquoя, про життя, побут та відносини між людьми на передовій.

Ведучий зустрічі &ndash журналіст, волонтер Володимир Лисюк.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши