Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги «Радужные шары» Ніни Луценко

3 листопада 2017 року о 15.00 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького відбудеться презентація книги Радужные шары&raquo миколаївської авторки Ніни Луценко.

Творчий доробок поетеси &ndash це римовані короткі рядки, які нагадують східну поезію, філософські роздуми та психологічні казки для дорослих.

Ніна Луценко (Адвайта) &ndash талановита поетеса сучасності, яка пише у формі вільного, білого віршу про вічні цінності. Також знається не лише на поезії, але й навчається арт-терапії та цілительству в практиці Семилучье&raquo. Це духовна практика, що має дохристиянське, праслов&rsquoянське коріння і дає змогу відновлювати своє здоров&rsquoя за допомогою Божественної чистої енергії сили та любові.

Книга складається з двох частин: Путь к единству&raquo та Мысли&raquo. Обкладинка та сторінки даного видання ілюстровані роботами професійного живописця Павла Лисого, сина самої авторки. Книга Радужные шары&raquo надрукована у 2016 році в рекламному агентстві Служба реклами Деменських&raquo тиражем у 200 екземплярів.

У ході зустрічі усі охочі матимуть змогу поспілкуватися з професійним цілителем, яка розповість про свій Шлях до себе, пошуки істини, про любов до себе і до людей. Запрошуємо усіх, хто бажає розібратися у собі, цікавиться психологією, філософією, езотерікою, духовними пошуками, просвітленням, а також арт-терапією.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії