Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги Валерія Бабича «Властелины океанов»

16 лютого о 16:00 Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує містян на презентацію нової книги відомого миколаївського публіциста, члена Національного союзу журналістів України, інженера-суднобудівника Валерія Бабича Властелины океанов&raquo.

Ця книга створена у форматі фотоальбому і є продовженням попередніх книг Валерія Васильовича Наши авианосцы&raquo и Город святого Николая и его авианосцы&raquo. В основі видання &ndash експозиція світлин, яка розміщувалася в 2014-2015 роках в Музеї суднобудування і флоту Миколаєва і була присвячена протистоянню радянського і американського флотів другої половини ХХ століття. За відгуками відвідувачів виставка була ексклюзивною, яка не має аналогів. Вперше були зібрані разом унікальні фото авіаносців Радянського Союзу та Сполучених Штатів Америки. Такою ж ексклюзивною має стати і книга.

Під час презентації на вас чекає невимушена атмосфера спілкування з Валерієм Васильовичем, знайомство з його творчою і громадською діяльністю, музичні етюди від автора та інші приємні сюрпризи.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши