Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги «Життя після 16:30» Олександра Терещенка

Шановні друзі!

Запрошуємо вас 26 січня о 14.00 в Центральну міську бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А) на презентацію книги Життя після 16:30&raquo учасника бойових дій на Сході України Олександра Терещенка. Повість вийшла у видавництві Ірини Гудим у 2018 році.

Олександр Леонтійович Терещенко &ndash відомий миколаївський журналіст і відеооператор. 31 липня 2014 року добровольцем пішов на війну. Потрапивши у зону АТО, був призначений до 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади. Під час оборони Донецького аеропорту від розриву гранати він отримав тяжкі поранення, та водночас &ndash врятував чотирьох товаришів по службі. За особливу мужність та героїзм Олександр Терещенко нагороджений орденом За мужність&raquo ІІІ ступеня, почесним знаком недержаного ордена Народний Герой України&raquo, в 2014 р. в рамках загальноміської програми Людина року. Городянин року&raquo був удостоєний звання Городянин року&raquo в номінації ЗМІ&raquo. Нині очолює Миколаївську обласну організацію Асоціація учасників та інвалідів АТО&raquo, працює заступником начальника Академії патрульної поліції з соціально-гуманітарних питань в м. Києві.

Документальна повість Олександра Терещенка присвячена періоду повернення його до повноцінного життя після лікування та реабілітації. Олександр зміг витримати важкі життєві випробування, які приготувала для нього доля. Нотатки на сторінці у Facebook, які він називає моя маячня&raquo перетворилися в книзі в монолог сильної, мужньої і мудрої людини. Уроком патріотизму, мужності і людяності назвав цю книгу миколаївський поет, член НСПУ В.Ю. Пучков, який виступив редактором видання. Ілюстрував книгу відомий миколаївський художник В.М. Пустильник.

Ведучий зустрічі &ndash журналіст, волонтер Володимир Лисюк.

Книга вийшла за підтримки Благодійного фонду Миколаїв-2000&raquo та доступна для читання в усіх бібліотеках міста завдяки ініціативи управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради про підтримку місцевих авторів.

Всі охочі матимуть можливість придбати книгу Олександра Терещенка Життя після 16:30&raquo під час презентації та після неї в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького.

На презентаціюзапрошені учасники бойових дій, волонтери, миколаївська громадськість, представники влади, ЗМІ.

Вхід вільний.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії