Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги журналістки Н. Христової «Николаевские мадонны»

Шановні друзі!

Запрошуємо вас 4 березня о 16.00 у Центральну міську бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького на презентацію книги відомої миколаївської журналістки Наталії Христової Николаевские мадонны&raquo.

Авторка присвятила збірку видатним жінкам Миколаївщини, її справжній еліті &ndash особистостям, що зробили великий внесок у соціальне, культурне, духовне життя нашого краю.

Книга містить 28 журналістських нарисів, створених протягом 2002-2018 рр., що вимальовують яскраві образи наших сучасниць. Серед них &ndash художниці, поетки, лікарки, викладачки, журналістки, актриса, видавець, диктор телебачення та ін. Сім історій збірки розповідають про творчі сімейні тандеми, добре відомі в Миколаєві і за його межами &ndash Людмила Костюк і Єміль Январьов, Олександра і Володимир Ольшанські, Лариса і Михайло Терновські, Наталя і Олександр Кремки, Ольга і Дмитро Артим, Ірина і Василь Паки, Людмила і Валерій Бабичі.

Окремий розділ присвячено Катерині Панні та будівництву Свято-Катериненської церкви у пам&rsquoять про юну піаністку.

В книзі використано фотографії миколаївських фотожурналістів Олександра Кремка та Олександра Сайковського фотоматеріали з архіву Наталії Христової та сімейних архівів героїнь книги. Видання надруковано у видавництві Ірини Гудим.

Презентація буде супроводжуватися експозицією авторських художніх картин героїв та героїнь нарисів &ndash Серафими Сєнкевич, Лариси Мандрикової, Інни Макушиної, Володимира Ольшанського, Інни Мяло, Ольги та Дмитра Артимів, а також ляльок Олени Маркітан.

Ведучою зустрічі виступить заслужена журналістка України Інга Хоржевська.

Під час заходу кожен охочий зможе ознайомитись з авторським баченням образів цікавих особистостей, долучитися до розмови, поставити запитання, поділитися своїми враженнями. До зустрічі!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії