Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація книги «Музей і місто: 100 років разом».

27 Січ (Чт)
15:00
Велика Морська,47

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Презентація книги «Музей і місто: 100 років разом».

🏢Миколаївський обласний художній музей ім. Верещагіна

музей запрошує на презентацію книги «Музей і місто: 100 років разом».
У 2014 року Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна урочисто відсвяткував свій 100-річний ювілей.
За 100 років свого існування музей став свідком великих звершень та перетворень суспільного життя: від правління останньої царської династії, Жовтневу революцію 1917 року, становлення Влади Рад та епоху геополітичного гіганта СРСР, події Другої світової війни 1939-1945 років, післявоєнну відбудову, роки Радянської влади до здобуття незалежності України та генезису нової держави.
Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна це унікальний заклад зі своїми традиціями, історією та загадками. Заснований у 1914 р., він почесно несе крізь століття ім’я уславленого художника-баталіста середини ХІХ – початку ХХ століття Василя Васильовича Верещагіна. Спадщина митця має не лише значну художню цінність, а й поширює ідеї миру серед народів світу, що залишаються актуальними і в наш час.
Миколаївський обласний художній музей ім. В.В. Верещагіна – це осередок культури та активного дозвілля. Щорічно, у залах музею розгортають свою експозицію цікаві та пізнавальні виставки.
Всі ці події, особистості та історії вміщено авторами книги «Музей і місто: 100 років разом» на її сторінки. Видання підготовлено до 100-річного ювілею, вийшло друком у 2021 році у видавництві Ірини Гудим. Авторами книги виступили співробітники музею різних років. Книга складається з 8-ми розділів, які в хронологічному порядку оповідають про створення, розвиток та діяльність однієї з кращих художніх скарбниць України. Видання проілюстровано фотокопіями документів та світлинами з історії музею.

Довідки за телефоном 37 23 53

Джерело заходу: https://www.facebook.com/523412349044062

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши