Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація “Міжнародні програми обміну та вища освіта в США”

Бібліотечний ресурсний центр Вікно в Америку Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки запрошує 22 серпня о 12.00 всіх, хто бажає на презентаціюМіжнародні програми обміну та вища освіта в США

Більше 1 мільйона іноземних студентів обрали для навчання університети США. Сполучені Штати є найбільш популярною в світі країною для здобуття вищої освіти. Які ж особливості американської вищої школи роблять її такою привабливою? Старший радник мережі EducationUSA Єлизавета Щепетильникова дасть відповідь на це запитання під час презентації щодо міжнародних програм обміну та можливостей вступу до Американських університетів.

ПРО СПІКЕРА:
Єлизавета Щепетильникова – Старший радник мережі Education USA
У 2006 р. була учасником програми учнівських обмінів FLEX (Програма обміну майбутніх лідерів) та навчалася у середній школі в Канзас Сіті (штат Міссурі, США) отримала унікальний досвід пізнання іншої культури, розвитку самостійності та активної участі у житті громади.
З 2009 до 2015 року працювала в Українській асоціації студентського самоврядування та представляла Україну в правлінні Європейського союзу студентів.
Єлизавета є Лауреат Премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування (2014), стипендіатом програми ім. Вільяма Фулбрайта (2014-2016), стипендіатом програми стажування ім. Едмунда Маскі (2015).

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії