Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація нової книги Валерія Чернявського

7 червня 2017 року о 14.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться презентація книги За гранью человечности. Судьбы остарбайтеров в дневниках и воспоминаниях&raquo.

У книзі представлені особисті щоденники і спогади колишніх східних робітників &ndash жителів Миколаївської області та м. Херсона, які в 1942-1945 рр. знаходилися на примусових роботах у Третьому рейху.

Укладачі книги &ndash фахівці Миколаївського обласного краєзнавчого музею &ndash к. і. н., заступник директора з наукової роботи В.В. Чернявський і вчений секретар В.В. Животовська. Книга вийшла друком у видавництві Іліон&raquo за підтримки депутата Миколаївської міської ради В.О. Єнтіна.

Ідея книги виникла у процесі роботи В.В. Чернявського та В.О. Єнтіна над книгою Под знаком ОСТ&raquo: остарбайтеры с юга Украины в Третьем рейхе и Румынии (1941-1956)&raquo, яка була презентована в кінці минулого року та обговорювалась під час громадського форуму Миколаївські остарбайтери: минуле, сьогодення, майбутнє&raquo у лютому 2017 року.

В рамках зустрічі відбудеться благодійний аукціон примірника видання з автографами героїв книги. Всі кошти, отримані від продажу видання, підуть на підтримку колишніх вязнів нацизму.

Під час заходу частину накладу буде передано в дарунок публічним бібліотекам міста.

На презентацію книги запрошені жителі Миколаєва: колишні остарбай-тери, вчені-історики, викладачі вузів, представники музейних, архівних, бібліотечних установ, громадськість міста.

Видання підготовлено ​​в рамках проекту Ми памятаємо&raquo, присвяченого темі депортації і примусової праці в нацистських концентраційних і трудових таборах наших співвітчизників.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії