Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація нової книги Є. Г. Горбурова «Истории без ретуши”

Шановні друзі!

Запрошуємо вас 24 жовтня о 15.00 в Центральну міську бібліотеку ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А) на презентацію нової книги відомого миколаївського історика і краєзнавця, кандидата історичних наук Євгена Григоровича Горбурова Истории без ретуши: Из блокнота краеведа&raquo.

Книга вийшла у видавництві Іліон&raquo, ілюстрована фотодокументами, із багатьма з яких читач ознайомиться вперше. Видання присвячене 230-річчю з дня заснування м. Миколаєва.

До книги увійшли 30 нарисів про історичні події, що відбувалися в XIX XXI ст., особистостей, які брали в них участь, унікальні артефакти того часу. Частина нарисів свого часу була опублікована в газеті Вечірній Миколаїв&raquo, а деякі публікуються уперше. Кожна оповідь надана з дотриманням історичної правди, тобто без ретуші і авторських домислів.

У своїй книзі Євген Григорович розказує про знаменитих миколаївців, чиї імена увійшли до різних енциклопедій &ndash К.І. Константинова, Д.Д. Максутова, В.В. Рюміна, М.С. Лисянського, А.Г. Поперечного, а також знайомить з історіями життя маловідомих героїв Другої Світової війни, трудівників, які відбудовували місто в тяжкі післявоєнні роки. Окремий нарис присвячено Е.О.Шоріну &ndash особистості, яка зробила вагомий внесок у розвиток нашого міста.

Інші глави книги присвячені історіям про малодосліджені артефакти з приватних колекцій (жетони, різні нагороди, речі побуту тощо). Це оповіді про старі предмети з біографією&raquo, які стали свідками цікавих подій минулого.

Запрошуємо всіх, кому цікава історія рідного міста, на день народження нової книги та зустрічі з її автором, героями нарисів!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії