Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація нової збірки пісень Анни Олєйнікової

Дорогі друзі!

Запрошуємо вас 21 вересня о 16.00 у Центральну міську бібліотеку ім.. М.Л. Кропивницького на презентацію нової збірки пісень Пори року&raquo миколаївської поетеси та композитора Анни Олєйнікової.

Анна Олєйнікова &ndash член Національної Всеукраїнської музичної спілки, лауреат обласної культурологічної премії ім. М. Аркаса, обласного конкурсу Джерело творчості&raquo, член творчих обєднань Горицвіт&raquo, Зоря&raquo, Пегас&raquo, Білій кіт&raquo. Вчитель музики вищої категорії, керівник районного методичного обєднання вчителів музичного мистецтва. Творчий доробок композитора включає твори різних музичних жанрів: інструментальні композиції, романси, пісні для дітей та юнацтва, естрадні та бардівські пісні, хорові твори.

Нотна збірка Пори року&raquo вміщує пісні, що увійшли до однойменного CD-диска. Пропоновані пісні розповідають про пори року, сприяють вихованню у дітей любові до природи і рідного краю, розвивають образну уяву та естетичний смак виконавців і слухачів.

У програмі презентації &ndash пісні у виконанні солістів дитячої вокальної студії Джерельце&raquo, зустріч із творчими людьми.

Приходьте, буде цікаво!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії