Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація першого роману Володимира Єрмоленка в Миколаєві

Ловець океану&raquo: нова історія Одіссея і блукання, що стає дорогою

15 червня о 18.00 у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відомий філософ, журналіст та письменник Володимир Єрмоленко презентуватиме свій дебютний роман Ловець океану: Історія Одіссея&raquo, що вийшов у Видавництві Старого Лева&raquo.

Володимир Єрмоленко &ndash автор книг Далекі близькі&raquo (Видавництво Старого Лева, 2015) та Оповідач і філософ&raquo (Критика, 2011). Доктор політичних студій (Париж), кандидат філософських наук (Київ), викладач Києво-Могилянської академії. Працює в Інтерньюз-Україна&raquo та на Громадському телебаченні.

За словами автора, &hellip Ловець океану&raquo &ndash це роман про блукання, яке стає дорогою. Про біль, який ти перетворюєш на радість. Про втрату, яку ти випускаєш в небо. Про фатум, який ти приймаєш, як частину самого себе. Це роман про Одіссея &ndash а також Пенелопу, Навсикаю, Каліпсо, Цирцею, Аріадну, Діоніса і Трою. Всі вони живуть в своєму світі, світі епосу та міфології, де люди можуть спілкуватися з богами та спускатися в царство мертвих. Але всі вони мислять як ми, відчувають, як ми, страждають, як ми &ndash тобто як сучасні люди. Навіть якщо вони боги і безсмертні, навіть якщо вони вітри чи монстри. Я хотів зробити епос сучаснішим, але я також хотів зробити сучасну людину зануреною в епос, в глибину часу та всесвіту&raquo.

Модератор &ndash Дмитро Семчишин.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії