Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація поетичної книги «Манго на сніданок» Анни Шередько

Шановні друзі!
Запрошуємо вас на презентацію поетичної книги Манго на сніданок&raquo молодої миколаївської поетеси &ndash Анни Шередько. Презентація відбудеться 11 червня о 17.00 у приміщенні науково-педагогічної бібліотеки. Анна &ndash учасниця літгрупи Альтанка. Дівчина раніше публікувалась у журналі Соборная улица&raquo, має публікації в інших періодичних виданнях, але Манго на сніданок&raquo &ndash перша поетична книга молодої поетеси.
Анна про себе: За маминими словами, ніч перед моїм народженням була до неймовірності зоряна, а ранок &ndash тихий.
Скільки себе пам&rsquoятаю, живу, росту і працюю у невеликому селі за Миколаєвом. Тут же 11 років набиралася знань, заробляла дипломи різних рівнів і собі, і вчителям. Подальшу освіту планую пов&rsquoязати з ЛНУ ім. І.Франка.
Віршую з першого (здається) класу, періодично засвічуюсь у місцевих і всеукраїнських виданнях. Позаторішньої осені вищі сили і вчитель математики привели мене до Палацу творчості, де Н.М. Паламарчук збирала маргінального виду підлітків з римувальними нахилами. Так починалося будівництво &ldquoАльтанки&rdquo. Аби передати важливість цієї події, скажу лише, що в інших студіях/гуртках, яких за сімнадцять років було немало, я протрималась максимум два місяці.
З Альтанкою я півтора року.
Відразу після спілкування з талановитою авторкою запрошуємо на виступ інших учасників групи Альтанка &ndash Дискримінація за віковою ознакою &ndash 2&raquo. Це традиційниий завершальний акорд навчального року для гуртківців з Альтанки&raquo. Хлопці та дівчата, переважна більшість з яких молодша 18 років, доведуть, що не можна судити про поетичні таланти за віком. Вони читатимуть для вас власні вірші і проведуть у великий світ сучасної поезії, адже хто, як не молодь, може зазирнути у майбутню далечінь.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши