Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація поетичної збірки Олени Ольшанської «Лінії на долоні»

17 листопада о 14.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться презентація нової поетичної збірки Олени Ольшанської Лінії на долоні&raquo.

Олена Ольшанська &ndash українська поетеса, філологиня, координаторка та викладачка Безкоштовних курсів української мови у Запоріжжі.

Поетка вже відома миколаївським поціновувачам сучасної української літератури. Вона презентувала в Миколаєві свою дебютну збірку україномовної поезії Перепрошивка&raquo, а навесні цього року в бібліотеці відбувся творчий вечір Олени Ольшанської Вірші та історії&raquo.

Лінії на долоні&raquo &ndash друга збірка авторки. Це не посібник з хіромантії та не підручник для провидців-початківців. Це вірші про тяглість поколінь, про пошуки дому й любові &ndash про лінії, що поєднують нас одне з одним та відбиваються на наших долонях.

Збірка вийшла у запорізькому видавництві Дике поле&raquo. Малюнки для обкладинки створила миколаївська художниця Світлана Чебанова.

На зустрічі у колі друзів та справжніх шанувальників поетичного слова можна буде поспілкуватися з молодою авторкою та насолодитися новими віршами Олени Ольшанської.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши