Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація роману Лії Щеглової «Мрія метелика»

17 грудня 2019 року о 17.30 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться презентація роману Лії Щеглової Мрія метелика&raquo.

Лія Щеглова – миколаївська письменниця, авторка цікавих романів, написаних у різних жанрах. Народилась в місті Миколаєві, тут, власне і почала свою письменницьку діяльність в 2007 році.

На сьогоднішній день Лією Щегловою написано дев&rsquoять книжок, з них видано чотири: Ангели приходять уночі&raquo (2012), Кому потрібна правда&raquo (2012), Шлюбний контракт&raquo (2015) та Мрія метелика&raquo (2019).

Книга Мрія метелика&raquo була видана у видавництві Клуб сімейного дозвілля&raquo. Роман здобув перемогу у всеукраїнському конкурсі літературної Інтернет платформи Litnet Україна Сучасна Попелюшка&raquo.

Авторська анотація: Про що мріє метелик? Не згоріти, танцюючи біля полум&rsquoя&hellip. Її ростила матір, бо батько вирішив, що шлюб з простою дівчиною йому не підходить. Вона звикла, що всього у своєму житті досягатиме самостійно, не покладаючись на когось. В неї виходило, але&hellip Чи може одна зустріч з незнайомцем змінити життя? Чи може існувати любов з першого погляду? Любов нещаслива, важка, взаємна&hellip Історія йде по колу? Вона повторить долю матері, чи все ж зможе стати щасливою? Кохання. Ні, пристрасть! Що спалює, що переповнює серце, душу, що відключає розум і карколомно змінює життя. Що приходить, коли її не кличуть, що замінює собою повітря, паплюжить плани, ламає все навколо. Але ти звикаєш. Вплітаєш її у дійсність. Знаходиш у повсякденному розкладі справ місце для такої шаленості. І вона робить черговий поворот&hellip Чи є життя після кохання? Після того як згоріло все. Все чим любила, чим дихала, чим жила&hellip

Шановні друзі! Запрошуємо вас на спілкування з авторкою та знайомство з книгою, яку приємно не просто читати, але й перечитувати моменти, щоб знову і знову переживати захоплюючі миті.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії