Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація роману Володимира Кузнєцова «Закоłот: Невимовні культи»

8 лютого у Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-А) відбудеться розмова Володимира Кузнєцова та Дімки Ужасного Космогорор та НФ-жахи. Звідки взялися, де живуть і чим відомі&raquo.
Володимир Кузнєцов &ndash письменник, літературознавець та геймдизайнер. Його новий роман Закоłот: Невимовні культи&raquo, що вийшов у Видавництві Жупанського в січні цього року, створений на перетині наукової фантастики, космічної опери та лавкрафтіанських жахів. Це &ndash книга-головоломка, пазл, який кожен читач може складати як йому заманеться &ndash і від того отримувати свій власний досвід та інсайт.
Дімка Ужасний &ndash письменник, жахоман та один з засновників порталу Бабай&raquo, популяризатор горору в Україні.
Жахи та НФ, здається, не дуже дотичні жанри. Втім, десь на їх перетині дедалі часто виникають особливі, ні на що не схожі твори. Лавкрафт, що був адептом надприроднього жаху, жаху невідомого, втім сам долучався до наукової фантастики, вплітаючи в свої твори найсучасніші йому наукові відкриття та тренди, долучаючи до своєї космогонії астрофізику та палеонтологію. Не цуралися горорного елементу класики НФ, рівно як майстри жахів долучали сай-фай елемент. День трифідів&raquo та Томмінокери&raquo, Щось&raquo та Лангольєри&raquo – і ще багато хто. Автори нового тисячоліття також не залишають цієї тропи. Вогнепад&raquo Воттса та Кісткотрус&raquo Пріст…
І зокрема &ndash Закоłот: Невимовні культи&raquo.
Тож, що таке сайфай-горор і як він працює? Приходьте, обговоримо.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії