Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація серії листівок Юлії Поліщук «Миколаїв. Я люблю тебе»

Подумки змінити зиму на весну і закохатись&raquo, – радить сучасний письменник Ельчин Сафарлі. У перші дні весни природа ніби сама до цього закликає. А які місця у рідному Миколаєві ви вважаєте романтичними? Кожне місто має свій шарм, свою ауру і своє обличчя. І кожен з його мешканців має свій власний погляд на рідне місто.

4 березня 2017 року о 16.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького миколаївська художниця Юлія Поліщук презентує серію листівок Миколаїв. Я люблю тебе&raquo.

Юлія Поліщук – художник з декоративно-ужиткового мистецтва та книжковий графік, редактор дитячого театрального альманаху Шалені Козюльки&raquo. Співпрацювала з різними українськими видавництвами як художник-ілюстратор. Автор серії сувенірно-туристичних листівок з вежею Шухова для проекта Джерело Миколаєва&raquo.

Мисткиня запрошує глядачів у романтичну прогулянку містом, знаковими історико-культурними пам`ятками та об`єктами Миколаєва. Легкий, романтичний настрій листівок підхоплює лірика миколаївських поетів.

Листівки і поетичні читання є складовими однойменного проекту, створеного в творчій співпраці з Інтернет-порталом sMYc та молодими миколаївськими авторами.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши