Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентація україномовного перевидання книги Г. М. Ге

10 вересня о 15.00 у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться презентація україномовного перевидання книги Г.М.Ге Історичний нарис столітнього існування міста Миколаєва при гирлі Інгулу (1790-1890)&raquo.

Григорій Миколайович Ге &ndash культурний і громадський діяч, історик-краєзнавець, прозаїк і драматург, секретар міської думи Миколаєва, автор першої офіційної історії міста, що була написана до його сторічного ювілею у 1890 р. У своїй праці він вперше описав історію міста на основі архівних джерел того часу.

Ідея україномовного перевидання належить колишньому заступнику Миколаївського міського голови, журналісту, суспільному діячу Юрію Іцковському. Проект з перевидання та адаптації книги здійснено під керівництвом кандидата історичних наук, заступника директора з наукової роботи Миколаївського обласного краєзнавчого музею Старофлотські казарми&raquo ВалеріяЧернявського. Над проектом працювали також вчений секретар Миколаївського обласного краєзнавчого музею Віта Животовська та історик-краєзнавець, кандидат історичних наук, доцент, лауреат обласної культурологічної премії ім. Миколи Аркаса Володимир Щукін.

Науковці та громадськість міста занепокоєні тим, що досі у Миколаєві не увічнена пам&rsquoять автора праці, що має важливе наукове та просвітницьке значення. Протягом заходу обговорюватимуться питання встановлення меморіальної дошки, реставрації будинку, де проживав Григорій Ге, присвоєння його імені топографічним об&rsquoєктам.

Захід відбудеться 10 вересня о 15.00 у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці (вул.Московська, 9, тел.: 37-34-74).

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії