Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Презентацію поетичної збірки «До синіх рим підключення дощу» миколаївського поета Максима Постнікова

12 Лют (Сб)
15:00
вул. Московська, 9
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Презентацію поетичної збірки «До синіх рим підключення дощу» миколаївського поета Максима Постнікова

🏢Window on America Mykolaiv

Шановні друзі!
Центр міжнародного партнерства обласної бібліотеки запрошує Вас на презентацію поетичної збірки «До синіх рим підключення дощу» миколаївського поета Максима Постнікова, більш відомого у творчих колах як Макс Айдахо. Книга була видана у 2021 р. у видавництві Ірини Гудим.
Зустріч відбудеться 12 лютого о 15.00 у рамках локального бібліотечного проекту «Будь на хвилі – читай, думай, дискутуй!» регіональної акції «Миколаїв, що читає» та пройде у комфортній Зоні вільного читання бібліотеки .
Під час заходу всі охочі матимуть змогу послухати якісну поезію, поспілкуватися з автором та приємно провести суботній день.
Відвідати захід у бібліотеці можливо лише при пред’явленні документа про повний курс вакцинації проти COVID-19 або за наявності негативного результату ПЛР-тесту та дотримання маскового режиму. Чекаємо на вас!

Більш детальніше ознайомитися з біографією та творчістю поета Ви можете, перейшовши за посиланням http://litset.ru/publ/7-1-0-43744?fbclid=IwAR0EVJ7wiVLCUKmuyrQY7oi2yEVryhLFKhiAkIuqmIYnl8gE0JBHQmUfxrg

 

Джерело заходу: https://www.facebook.com/groups/1246990538725455/events

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши