Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

ПРОщо: залаштунки миколаївського зоопарку. Нетворкінгова зустріч

26 Лют (Пн)
10:00
Потьомкінська, 143А

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

ПРОщо: залаштунки миколаївського зоопарку. Нетворкінгова зустріч

🏢Миколаївський Зоопарк

Запрошуємо на нетворкінгову зустріч «ПРОщо: залаштунки миколаївського зоопарку», під час якої вирушимо у захоплюючу мандрівку внутрішнім життям найкращого зоопарку України, а ще зазирнемо за лаштунки процесу приготування кормів для тварин й роботи ветеринарів!

🕒 КОЛИ? 26 лютого (понеділок) о 10:00
📌 ДЕ? Миколаївський зоопарк (площа Миколи Леонтовича, 1)
☝ ВХІД: вільний за умови попередньої реєстрації 👉https://bit.ly/PROsho009

⁉️ Зверніть увагу, що для участі потрібно також отримати підтвердження від організаторів, що прийде на вашу електронну пошту.

Під час зустрічі Миколаївський зоопарк покаже невідомі сторони своєї роботи, яку не бачать звичайні відвідувачі: від приготування їжі, розвозу кормів, процесу годування і прибирання вольєрів тварин до роботи ветеринарної служби. А ще у зоопарку є цілий музей!

Ми дізнаємось про життя закладу під час війни та плани на майбутнє. Скільки м’яса з'їдає тигр? Як складається меню для тварин? Чи легко доглядати і піклуватися про мешканців зоопарку? Й загалом отримаємо велику порцію цікавої та пізнавальної інформації про диких звірів. Та приємно проведемо час на свіжому повітрі.

Кенгуру та страуси, сурікати та альпаки, леви і тигри, пуми та леопарди, видри й мари чекають на вас! Буде що розповісти, і що показати!

ℹ️ Захід проходить в межах проєкту «ПРОщо Миколаїв: перезавантаження», який реалізує Платформа MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Вокс Україна і Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) – провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується Міністерством закордонних справ Данії 🇩🇰🇺🇦

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1449399012320672

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши