Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Public Talk. Костянтин Дорошенко. Перейменування топонімів як подолання наслідків русифікації

4 Лип (Вт)
17:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Public Talk. Костянтин Дорошенко. Перейменування топонімів як подолання наслідків русифікації

🏢Платформа MY ART

🦄 Запрошуємо на онлайн Public Talk "Перейменування топонімів у містах як шлях до подолання наслідків русифікації" з мистецький критиком та арткуратором Костянтином Дорошенко

🕒КОЛИ? 4 липня, вівторок, о 18:00 (за Київським часом)
📌ДЕ? На платформі Zoom
📎 Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією 👉 https://bit.ly/decol_mykolaiv_3

➡️ Українці продовжують захищати від російського вторгнення право на власну ідентичність. У цій війні особливого значення набуває подолання наслідків російської імперської та радянської тоталітарної політики в Україні, у тому числі через очищення публічного простору від подібних символів.

В момент, коли процес запуску роботи топонімічної комісії в Миколаєві лише набирає обертів, хочемо привернути увагу містян до цього процесу і, відповідно, спонукати брати активну участь у ньому.

⭐️ У форматі Public Talk поговоримо про процес очищення публічних просторів українських міст від символів імперського та радянського минулого.

🔹 Костянтин Дорошенко – мистецький критик, куратор, публіцист, медіаменеджер, член Експертної ради Міністерства культури та інформаційної політики з питань подолання наслідків русифікації та тоталітаризму.

ℹ️ Проект "Деколонізація: переосмислення імперського минулого в публічному просторі Миколаєва" реалізується Платформою MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1633501100458945

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши