Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Public Talk. Тарас Кремінь. Деколонізація і дерусифікація Миколаєва. Що з цим робити?

15 Гру (Чт)
19:00
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Public Talk. Тарас Кремінь. Деколонізація і дерусифікація Миколаєва. Що з цим робити?

🏢Онлайн-мероприятие

🌎 Запрошуємо на онлайн Public Talk “Деколонізація і дерусифікація Миколаєва. Що з цим робити?” з мовним омбудсменом Тарасом Кремінем

🕒 КОЛИ? 15 грудня, четвер, о 19:00 (за Київським часом)
📌 ДЕ? На платформі Zoom
📎 Як взяти участь? Безкоштовно за попередньою реєстрацією 👉 https://bit.ly/PROsho12

➡️ Повномасштабна війна прискорила деколонізаційні процеси, які тривають в Україні вже 30 років. Імперське та радянське минуле досі живуть в колективній пам’яті та міцно відображені в публічних просторах наших міст: у топоніміці, в пам’ятниках та меморіальних дошках. І Миколаїв не виняток. Містянам потрібно визначитись із тим спадком, який залишився, а також знайти для нього нові формати і сенси.

⭐️ У форматі Public Talk Тарас Кремінь поділитися своїми висновками й спостереженнями про деколонізацію і дерусифікацію українських міст з акцентом на Миколаєві. Про місцеві топоніми, які потребують переосмислення, про «пушкінопад» та повернення забутих імен української історії. Та взагалі, що робити із слідами двох імперій в публічному просторі міста? І як минуле та історія можуть допомогти у розбудові майбутнього?

🔹 Тарас Кремінь – український політик, науковець, громадський діяч, Уповноважений із захисту державної мови. Автор близько 100 наукових праць, присвячених історії української літератури.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1106197564113884

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши