Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Public Talk. Юрій Котляр. Декомунізація та деколонізація Миколаєва: проблеми і пошук рішення

24 Тра (Ср)
17:00
Потьомкінська, 143А

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Public Talk. Юрій Котляр. Декомунізація та деколонізація Миколаєва: проблеми і пошук рішення

🏢Онлайн-подія

🕒 Запрошуємо на онлайн Public Talk "Декомунізація та деколонізація Миколаєва: проблеми і пошук рішення" з істориком Юрієм Котлярем

🕒КОЛИ? 24 травня, середа, о 18:00 (за Київським часом)
📌ДЕ? На платформі Zoom
📎 Як взяти участь? Безкоштовно за попередньою реєстрацією 👉 https://bit.ly/decol_mykolaiv_1

➡️ Внаслідок повномасштабної війни росії проти України питання деколонізації вже порушуються не стільки владою, скільки самим суспільством, яке намагається зрозуміти, як ставитися до складних питань імперського й радянського минулого. Та що робити із колоніальною спадщиною в публічних просторах наших міст: у назвах вулиць, в пам’ятниках та меморіальних дошках. І Миколаїв не є винятком.

В момент, коли процес запуску роботи топонімічної комісії в Миколаєві лише набирає обертів, хочемо привернути увагу містян до цього процесу і, відповідно, спонукати брати активну участь у ньому.

⭐️ У форматі Public Talk Юрій Котляр окреслить існуючі проблеми навколо процесів дерусифікації і деколонізації топоніміки міста, та запропонує можливі шляхи їх вирішення. А також проллє світло на суперечності щодо заснування міста Миколаєва. Й спробує розвінчати найрозповсюдженіші імперські міфи і радянські стереотипи навколо українського Півдня.

🔹 Юрій Котляр – краєзнавець, доктор історичних наук, професор Чорноморського національного університету імені Петра Могили, автор і упорядник більше 300 наукових праць з історії Півдня України.

ℹ️ Проект "Деколонізація: переосмислення імперського минулого в публічному просторі Миколаєва" реалізується Платформою MY ART у партнерстві з Агенцією розвитку Миколаєва за підтримки Фонду ім. Гайнріха Бьолля, Бюро Київ — Україна

Джерело заходу: https://www.facebook.com/532050785621689

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши