Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Раёк, Cherry-merry та VVARMKOLD на закритті Mykolaiv ART Week

17 Жов (Нд)
17:00
Потьомкінська, 143А

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Раёк, Cherry-merry та VVARMKOLD на закритті Mykolaiv ART Week

🏢8 ПРИЧАЛ

Запрошуємо на музичну вечірку на *8 ПРИЧАЛі з нагоди завершення Фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week: CHANGE.

В програмі музичний виступ інді-гурту Раёк (м. Київ) та рок-гурту Cherry-merry (м. Миколаїв). А також live-set від VVARMKOLD (м. Миколаїв).

⏰ КОЛИ? 17 жовтня о 18:00

👉 Вхід ВІЛЬНИЙ

⏯ Герої нової української поп-сцени «Раёк» презентують в Миколаєві платівку «Море огня», яку критики вже встигли назвати «найкращим поп-альбомом 2021» (за версією журналу СЛУХ та Афиша Daily).

«Усе не те, чим здається, і наш дебютний альбом теж». Десять треків, що обіцяють танці, сльози, кінець світу та божественно-демонічне блаженство.

«Відчуття апокаліпсису – найкраще з усіх почуттів». 🎼 Хвилюючий та водночас умиротворений голос Оксани Несененко (вокал, лірика) розмірковує про кохання, тривогу, віру та вибір. 🎹Мелодичні та в'їдливі біти Павла Слободянюка розфарбовують ці думки і надовго селять їх у голови слухачів.

«Краще палати разом». «Раёк» гарантують абсолютно новий досвід живого виступу: спільний гіпнотичний сеанс допоможе кожному зануритися у себе, щоб віднайти спокій. Аудіо-візуальне супроводження побудують нову реальність, яку не хочеться залишати.

⭐️ Окрім цього, на вас чекає виступ рок-гурту Cherry-merry: 🎸Микола Колков, 🥁 Андрiй Носенко, 🎤 Артемій Денисенко.

Разом з цими хлопцями будемо стрибати, трясти головами і кричати на все горло! Тому має бути дуже спекотно! 🔥

🎹 Електронний музикант VVARMKOLD (Олександр Балашов) – це інша сторона музики на стику жанрів breakbeat, acid, techno, d'n'b, idm та інших.

Проект реалізується в межах партнерської програми «Культура.Туризм.Регіони» Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/914448319162382

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши