Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Регіональна акція «FotoKрай: Миколаївщина в об’єктиві»

Регіональна акція FotoKрай: Миколаївщина в об&rsquoєктиві&raquo

2018 рік у Європі проголошено Роком культурної спадщини, в Україні &ndash Роком відновлення і реставрації культурної спадщини України. Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека прагне продемонструвати багатство культурної спадщини нашої області, пробудити інтерес громадськості до її вивчення та проводить Регіональну акцію FotoKрай: Миколаївщина в об&rsquoєктиві&raquo.

Для того, щоб стати учасником акції, необхідно зробити фотографію об&rsquoєкта культурної спадщини, що знаходиться у вашому селі, селищі, місті або належить вашій родині.

У вересні 2018 р. усі роботи, що відповідатимуть вимогам, візьмуть участь у головному заході акції &ndash Регіональній виставці фотографій, відкриття якої відбудеться одночасно в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці та центральних районних бібліотеках всієї області.

Протягом жовтня найкращі фотографії також демонструватимуться у рамках тематичних тижнів на базі обласної наукової бібліотеки, де проводитимуться краєзнавчі уроки та екскурсії для тих, хто бажає розширити свої знання про рідний край та його історико-культурне надбання.

Запрошуємо всіх охочих взяти участь у Регіональній акції FotoKрай: Миколаївщина в об&rsquoєктиві&raquo.

Детальні умови у спільноті акціїhttps://www.facebook.com/groups/foto.mykolayiv

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії