Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Розмовний онлайн-клуб «РозМова» / онлайн

18 Лис (Пт)
до 31 Гру
3:00
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

🔎Ми продовжуємо додавати нові локації з вивчення української мови на інтерактивну інформаційну мапу, яку Секретаріат Уповноваженого створив спільно з факультетом математики та інформатики Чернівецький Національний Університет ім. Юрія Федьковича.
Символічно, що після звільнення Збройними Силами України міста-героя Херсон, який 256 днів перебував під російською окупацією, хочемо розповісти про КЗ “Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олеся Гончара”. Це – один з найбільших та найпотужніших закладів культури півдня України.
Починаючи з 2009 року і до сьогодні бібліотека бере участь у всеукраїнському проєкті «Безкоштовні курси української мови», є осередком проведення курсів української мови для всіх охочих, спецкурсу для державних службовців для підготовки до іспиту. Незважаючи на війну і тривалу окупацію, колектив продовжував популяризувати цей напрям діяльності у форматі онлайн.
Станом на сьогодні щовівторка о 18:00 бібліотека проводить розмовний онлайн-клуб «РозМова» в рамках всеукраїнського проєкту «Безкоштовні курси української мови» для мешканців різних міст України та закордону. Форми зустрічей: спілкування на різні теми, рубрика «Усний журнал», присвячена видатним та маловідомим архітектурним пам’яткам України, відомим та невідомим іменам в галузі української культури, науки; усний дайджест світових бестселерів, перекладених українською мовою тощо.
Долучитися до розмовного клубу можна за покликанням: https://cutt.ly/2Mz79aR. Ідентифікатор конференції: 431 435 7092 Код доступу: 19862020.
«Переконаний, що після деокупації Херсона мережа безкоштовних курсів та розмовних клубів на території Херсонської області буде збільшуватися та розширюватися. Будуть відкриватися нові локації не тільки дистанційно, а й наживо. Вірю, що після нелюдських умов виживання на окупованій території, катівень, які влаштовували росіяни, все більше херсонців будуть переходити на державну мову, бо не хочуть асоціювати себе з агресорами», – зазначив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь.
📲Нагадуємо, що інформацію про курси, клуби, сервіси для опанування української мови можна надсилати на е-пошту: [email protected].

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши