Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Семінар “Містки соціального підприємництва”

ГО Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів&raquo 20 &ndash 23 жовтня 2017 року реалізує у м.Миколаїв заходи за проектом Містки соціального підприємництва: Житомирщина &ndash Миколаївщина&raquo, партнером якого виступає БО Ми поруч&raquo (м.Миколаїв). Мета проекту – налагодження стійкої міжрегіональної співпраці представників громад Миколаївщини та Житомирщини в напрямку розвитку соціального підприємництва на регіональних рівнях.
Дедлайн реєстрації: 17 жовтня 2017 р.

До участі у відкритих заходах проекту запрошується молодь, а також підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з обмеженими фізичними можливостями, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування Миколаївщини. Можлива участь також представників інших областей України. Кількість учасників обмежена. При відборі учасників переваги будуть надаватись внутрішньо переміщеним особам, ветеранам АТО та особам з обмеженими фізичними можливостями.

Розклад відкритих заходів за проектом:
21 жовтня 2017р.:
11.00 &ndash 16.00 Тренінг Соціальне підприємництво як механізм розвитку місцевих громад: практичні аспекти&raquo для 25 представників місцевих спільнот Миколаївщини. У програмі тренінгу будуть розглянуті питання щодо сутності, значення, існуючого зарубіжного і вітчизняного досвіду та механізмів реалізації соціального підприємництва в Україні.
16.30 &ndash 18.00 Післятренінгова екскурсія до соціального підприємства Студія Pan Chocolatier&raquo для учасників тренінгу та зацікавлених осіб Миколаївщини.

22 жовтня 2017р.:
11.00 &ndash 18.00 Тренінг Бізнес-моделювання діяльності соціального підприємства&raquo для 25 представників місцевих спільнот Миколаївщини.У програмі тренінгу будуть розглянуті питання щодо пошуку та критеріїв вибору бізнес-ідеї, практичних аспектів бізнес-планування та побудови моделі соціального підприємства.

23 жовтня 2017р.:
10.30 &ndash 12.30 Післятренінгові консультації експерта-тренера з питань розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств для учасників тренінгу.
13.00 &ndash 15.00 Воркшоп Шляхи розвитку соціального підприємництва Миколаївщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці&raquo для 20 представників місцевих спільнот Миколаївщини.

Обов&rsquoязкова попередня реєстрація для участі у відкритих заходах до 17 жовтня 2017 року за посиланнями:
1. Тренінг Соціальне підприємництво як механізм розвитку місцевих громад: практичні аспекти&raquo:https://goo.gl/forms/TW6zat4Rzcrlc6jq2

2. Тренінг Бізнес-моделювання діяльності соціального підприємства&raquo:https://goo.gl/forms/QYYL8W0YkgLQdFO53

3. Воркшоп Шляхи розвитку соціального підприємництва Миколаївщини: формування міжсекторальної та міжрегіональної співпраці&raquo:
https://goo.gl/forms/lbOYr66mX6Z1x7uD2

Місце проведення заходів буде повідомлене зареєстрованим та відібраним учасникам електронною поштою до 18 жовтня 2017 року.

Участь у заходах безкоштовна. Організатори забезпечують робочими матеріалами та кава-брейками під час проведення тренінгів. Учасники тренінгів отримають відповідні сертифікати. Всі питання, пов&rsquoязані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються учасниками самостійно.

Заходи будуть проведені фахівцями-експертами ГО Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів&raquo, на базі якої з 2012 року впроваджується проект Житомирський обласний Ресурсний центр розвитку соціального підприємництва&raquo. Організація з 2013 року входить до Каталогу соціальних підприємств України.

Також під час реалізації проекту заплановано продовження роботи над формуванням міжрегіональної платформи соціальних підприємців, експертів та зацікавлених осіб за відповідною тематикою – Містки соціального підприємництва&raquo:
https://www.facebook.com/groups/113215136004545/

Контакти для довідок:
Ольга Котвіцька, керівник ГО Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів&raquo: [email protected]
Микола Данцев, керівник БО Ми поруч&raquo:
[email protected]l.com

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Зв'язок із автором заходу:

Отримуйте обрані афіші в telegram

Ще афіши цієї категорії

Сайт нещодавно запустився, тож на ньому можуть бути помилки. Дякуємо за пропозиції та зауваження 👋

Як до вас звертатись
Ваш email
Повідомлення*