Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Школа громадської журналістики в Миколаєві: open call

21 Чер (Пт)
до 30 Чер
17:00
Потьомкінська, 143А

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Школа громадської журналістики в Миколаєві: open call

🏢м. Миколаїв

Миколаївський кризовий медіацентр запрошує активну молодь Миколаєва (в тому числі ВПО), студентів факультетів журналістики, починаючих медійників, активістів, членів громадських організацій, блогерів, авторів контенту, а також всіх, кому цікаво висвітлювати події та працювати з інформацією, долучитись до офлайн Школи громадської журналістики.

Ми познайомимо вас з найвідомішими новинними медіа Миколаєва, покажемо залаштунки місцевого телебачення, а також зануримось в роботу журналіста під час війни. Розберемо журналістські стандарти, навчимось шукати дані, перевіряти інформацію, писати цікаві історії та робити фото-відео зйомку.

🕒 КОЛИ? 3-5 липня 2024 року
📌 ДЕ? Миколаїв
☝ Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://bit.ly/mcmcmedia

Зверніть увагу, що для участі потрібно також отримати підтвердження від організаторів, що прийде на вашу електронну пошту.

⭐️ Зареєструватися можна до 30 червня включно. Кількість місць обмежена. Локацію і програму заходу надішлють відібраним учасникам.

ℹ️ Ініціативу «Школа громадської журналітики "Про що Миколаїв"» впроваджує Миколаївський кризовий медіацентр за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Урядів Данії та Королівства Нідерландів

Джерело заходу: https://www.facebook.com/1517061375859895

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши