Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Сімейні відносини під час війни.

26 Кві (Пт)
14:00
Маріупольска, 9
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Лекція психолога «Сімейні відносини під час війни»

Внаслідок повномасштабного військового вторгнення в Україну,
що триває більш ніж два роки, кількість військових, яки безпосередньо брали участь у бойових діях, а також кількість ветеранів постійно зростає. Війна руйнує не тільки будівлі, а й внутрішній світ людей. Досвід бойових дій залишає свій слід і може вплинути на щоденне життя та спілкування. Знання стосовно можливостей сім’ї у допомозі подолання наслідків стресових ситуацій дуже важливе саме зараз.

26 квітня о 14. 00 відділ документів з питань культури і мистецтв запрошує до спілкування за дуже важливою та актуальною під час війни темою «Сімейні відносини під час війни. Як родина може допомогти військовим подолати наслідки стресу».
За допомогою сімейного психолога, фахового психотерапевта Тетяни Номировської можна буде дізнатися як зберегти емоційну близькість, якою є специфіка побудови стосунків в умовах війни, як дружина, мати, сестра може зрозуміти внутрішній стан військових та допомогти подолати наслідки стресу.

На жаль під час війни тема психології кризових станів набуває особливої важливості, бібліотеки мають можливість допомогти пересічним громадянам краще орієнтуватися в цієї проблематиці, для того, щоб мати змогу допомогти собі та своїм близьким. Відділ документів з питань культури та мистецтв пропонує учасникам заходу буклет зі списком літератури «Психологічні кризові стани та шляхи їхнього подолання» та однойменну книжкову виставку.

 

 

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши