Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Спадщина тисячоліть на тканих рушниках Тетяни Базилевської-Барташевич

До ювілею Берегині традицій українського
народного мистецтва

18 квітня о 15.00 відділ документів з питань культури і мистецтв обласної наукової бібліотеки запрошує шанувальників мистецтва на творчий вечір Спадщина тисячоліть на тканих рушниках Тетяни Базилевської-Барташевич&raquo.
Тетяна Анатоліївна &ndash заслужений майстер народної творчості України, лауреат обласної премії імені Миколи Аркаса, член Миколаївського осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва України, обласного творчого обєднання художників-аматорів та майстрів декоративно-прикладного мистецтва Прибужжя&raquo при ОЦНТ и КОР, член Асамблеї науковців та митців Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв.
Майстер працює в техніці ручного перебірного ткацтва. Своє натхнення знаходить в українській історії та природі, легендах і бувальщинах рідного краю, творчості Т.Г.Шевченка.
Присутні на заході ознайомляться з виставкою унікальних тканих рушників й картин майстрині та прослухають її доповідь Трансформація рушникового ткацтва на Миколаївщині&raquo. У виконанні солістів оперної вокальної студії ім. Н. Западинської Олени Тутко й Олександра Яцини пролунають улюблені пісні українських композиторів.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще афіши цієї категорії