Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Те, що мене тримає, – те, що тримаю я" – документальний фотопроєкт

31 Бер (Пт)
3:00

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Те, що мене тримає, – те, що тримаю я” – документальний фотопроєкт

🏢Благодійна організація “Інша”

“Те, що мене тримає, – те, що тримаю я” – документальний фотопроєкт, створений колективом авторок: Альбіною Єрмаковою, Мариною Усмановою, фотографом Віктором Братаном, дизайнеркою Ольгою Ретівою.
Проєкт створений у векторі досліджень тилової, громадянської сторони війни. Об’єктом цих досліджень є процеси і наслідки воєнних дій, те, як переживають їх цивільні люди, життя яких перебудовувалося, набуваючи нових сенсів і переосмислень.
В основі проєкту – історії з життя жінок Херсона періоду окупації і постокупації. Історія кожної – це хроніка власного спротиву й діяльності в умовах ризику та ізоляції.
Ідея фіксації жестів рук – органічне продовження сформованої в окупації тенденції помічати приховане, пристосоване до анонімного способу існування, до життя “повз радари”.

Відкриття відбудеться 31 березня о 15.00 у приміщенні Миколаївського обласного краєзнавчого музею за адресою вул. Набережна 29
тел.: (0512) 37 70 14; Viber (093)814 24 36

Проєкт створено за підтримки та сприяння Благодійної організації “Інша”, Українського Жіночого Фонду, шведського фонду Kvinna till Kvinna.

Джерело заходу: https://www.facebook.com/groups/1246990538725455/events

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши