Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Tea&Talk. Ганна Червак. Жіноча енергія Миколаєва

1 Гру (Чт)
19:00
Потьомкінська, 143А
Безкоштовна подія

Не пропустить подію, додайте в гугл календар: 👉 додати📅

Tea&Talk. Ганна Червак. Жіноча енергія Миколаєва

🏢Онлайн-мероприятие

Запрошуємо на онлайн-зустріч у форматі tea&talk «Жіноча енергія міста» з історикинею та розробницею авторських маршрутів містом Ганною Червак

🕒 КОЛИ? 1 грудня, четвер, о 19:00 за київським часом
📌 ДЕ? На платформі Zoom
📎 Як взяти участь? Безкоштовно за попередньою реєстрацією 👉https://bit.ly/PROsho9

Існує думка, що Миколаїв – то суто про чоловіків. Адмірали, суднобудівники, інженери, астрономи, консули…Але погодьтеся, без жінки історії б не було.

А якщо ця жінка має гострий розум і хист до інтриг, бурхливі події забезпечені. Варто лише згадати про Юлію Грейг, Анну Зонтаг, Емілію Глазенап, Феодосію Віньон, Анюту Кенігсберг, Адель Келем, Магду Дукарт… Також історія Миколаєва пам’ятає легенди про «Молдавську красуню», Царицю Есфірь Миколаївську, богиню Весту, наречену-примару на Потьомкінській, гучні адюльтери за зачиненими дверима найбагатших будинків… Було місце і палким історіям кохання, і «тихим» подвигам, і святості й жіночій мудрості. Лікарки, педагогині, науковиці, артистки, меценатки, спортсментки і не тільки.

Є про що поговорити!

⭐️ Ганна Червак – історикиня, розробниця авторських маршрутів Миколаєвом, засновниця центру інтелектуального туризму «Фабрика мандрів»

‼️ Увага! Участь безкоштовна, проте кількість місць – обмежена. Вам буде додатково підтверджено участь у заході, будь ласка, очікуйте на лист-підтвердження

Джерело заходу: https://www.facebook.com/8426048877468627

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши