Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Тиждень дитячої та юнацької книги – 2018 стартує!

Увага! Увага! Увага!

Тиждень дитячої та юнацької книги &ndash 2018 стартує!

З 22 березня по 1 квітня Центральна міська бібліотека ім. М.Л. Кропивницького запрошує всіх охочих завітати на Тиждень дитячої та юнацької книги &ndash 2018!

Шановні друзі! Ви маєте можливість познайомитися з новими цікавими творами, згадати відомих улюблених героїв, поринути у книжковий світ пригод, навколосвітніх подорожей і незвіданих доріг!

Запрошуємо до нашої бібліотеки на калейдоскоп книжкових фантазій, поетичний зорепад, літературний коктейль, книжкові квести. Вас очікує спілкування з відомими миколаївськими письменниками Людмилою Чижовою, Тетяною Купрієвич, Ангеліною Кріхелі. В гості до миколаївських дітлахів завітає херсонська письменниця Людмила Постриган. А театралізована зустріч Німецькі казки оживають у бібліотеці&raquo сподобається юним та допитливим. Свято сімейного читання і Storytime-майданчик Маленькі розУМНИКИ&raquo принесуть задоволення батькам і дітям, створять атмосферу домашнього затишку, познайомлять гостей з цікавими й пізнавальними книжками.

Урочисте свято нагородження учасників творчого конкурсу ВусоЛапоХвіст&raquo закриє святковий тиждень та принесе подарунки найкращим, найерудованішим та найнеординарнішим.

Чекаємо! Швидше до бібліотеки за пізнанням нового, зарядом бадьорості та приємними сюрпризами!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши