Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Тренінг для жінок в бізнесі «Going Digital»

27-28 вересня та 04-05 жовтня в Миколаєві в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР відбудеться тренінг для жінок в бізнесі Going Digital&raquo. До участі запрошуються жінки-управлінці / власники / менеджери / маркетологи, зацікавлені у розвитку власного бізнесу онлайн
Організатор заходу &ndash Центр підтримки бізнесу у м. Миколаїв.
Тренінг Going Digital&raquo &ndash це чотириденний інтерактивний курс, який розкриє секрети успішного інтернет-маркетинґу. Навчить на практиці ефективно використовувати усі інструменти для просування свого ресурсу, бренду та послуг компанії. Наші тренери навчать вас використовувати усі можливості сайту компанії, соціальні мережі та електронну розсилку в побудові маркетинґових комунікацій. Спеціально розроблений курс допоможе вам успішно позиціонувати та продавати свої послуги чи товари із застосуванням ІТ-інструментів.
За 4 дні навчання ви:
&bull ознайомитеся з принципами та останніми трендами в ІТ-маркетинґу
&bull визначите, які сфери вашого бізнесу матимуть найбільшу комерційну віддачу від просування онлайн
&bull зрозумієте, як ефективно працювати із соціальними медіа та як вони можуть допомогти вашому бізнесу
&bull що робити, щоб ваша імейл-розсилка не потрапила в спам, дізнаєтеся про переваги та недоліки імейл-комунікації
&bull усвідомите, які технологічні бази краще використовувати саме для ваших бізнес-рішень
&bull зрозумієте, як просувати ваш вебсайт
&bull засвоїте основи онлайн-стратегії та маркетинґового просування вашого бізнесу.
Курс спеціально розроблено для жінок-підприємців та складається із двох навчальних сесій. Розуміючи вашу зайнятість, ми розробили спеціальний формат тренінгу, передбачивши перерву у викладі навчального матеріалу. Ви на практиці зможете застосувати знання, здобуті під час першої сесії, та підготувати питання до другої сесії. Вам не доведеться залишати свій бізнес надовго. Перша сесія акцентується на маркетинґу, його важливості та практичних прийомах, як ефективно вивести бізнес в інтернет. Другу частину побудовано на практичних інструментах онлайн-маркетинґу (у т.ч. електронна розсилка, соціальний мережевий маркетинґ, веб-сайт та ін.).
Вартість навчального курсу з урахуванням часткової компенсації за програмою EU4Business становить 100 євро. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди.
Заповнити аплікаційну форму на участь в конференції в м. Миколаїв можна за посиланням:
https://form.jotformeu.com/82026833920353
Місце проведення: конференц-зал Reikartz Рівер Миколаїв, вул. Спортивна, 9.
За додатковою інформацією пишіть на електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38 +38 (068) 380 83 45

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши