Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Тренінг «Ефективний HR для малого та середнього бізнесу»

30-31 жовтня та 06-07 листопада в Миколаєві в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні відбудеться тренінг ЕФЕКТИВНИЙ HR ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ&raquo. До участі в заході запрошуються власники, керівники та управлінці підприємств всіх галузей, спеціалісти з управління персоналом.
Організатор &ndash Центр підтримки бізнесу у м. Миколаїв.
Тренінг ЕФЕКТИВНИЙ HR ДЛЯ МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ&raquo &ndash це чотириденний інтерактивний курс, націлений на впровадження сучасних HR-технологій в компаніях для підвищення якості ведення бізнесу та узгодження його з європейськими стандартами. Після навчання за нашим курсом ви зможете якісно підвищити ефективність ведення підприємницької діяльності у своїй компанії. Спеціально розроблений курс допоможе вам уникнути помилок у подальшій роботі з персоналом, побудувати ефективну систему управління персоналом в компанії, оптимізувати витрати та капіталізувати здобуті знання, посиливши роботу з персоналом.

За 4 дні навчання ви:
1. Дізнаєтесь про інструменти та методи роботи зі створення сильного бренду роботодавця для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці
2. Навчитеся визначати та систематизувати HR-стратегію відповідно до потреб та розвитку бізнесу
3. Будете використовувати найефективніші та найрезультативніші технології управління персоналом у своїй галузі
4. Зможете легко знаходити та виправляти помилки у роботі з персоналом.

Курс спеціально розроблено для підвищення ефективності системи управління персоналом в компанії та складається із двох навчальних сесій, по два дні кожна. Ми усвідомлюємо вашу зайнятість і тому розробили спеціальний формат тренінгу, передбачивши перерву у викладі навчального матеріалу. Ви на практиці зможете застосувати знання, здобуті під час першої сесії, та підготувати питання до другої сесії.
Вартість навчального курсу частково компенсується донором ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business і становить 2450,00 грн. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди.
Заповнити аплікаційну форму для участі в конференції в м. Миколаїв можна за посиланням:
https://form.jotformeu.com/82201939744359
Місце проведення: конференц-зал Reikartz Рівер Миколаїв, вул. Спортивна, 9.
За додатковою інформацією пишіть на електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38 +38 (068) 380 83 45

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши