Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Тренинг” Отношения с деньгами”

Вівторок 23.04.2019
⌚️ о 19.00
м. Миколаїв ?
проспект Центральний, 120,
Конферен зал. Готель Raziotel Никотель
Тренінг:
✔️Відносини з грошима.
✔️ Як досягти фінансових цілей?
✔️ Фінансовий консультант – професія для амбітних
(⏱ тривалість 1 година 30 хвилин)

Ви категорично не вмієте заощаджувати, вам постійно не вистачає грошей? Схоже, у вас із ними неправильні стосунки, які почали так складатися ще у вашому дитинстві.
Тема поводження з грошима в суспільстві досі лишається незручною, хоча мало хто не мріє про величезний виграш у лотерею.
Головні причини, чому у вас погані відносини з грошима:
? Ви самі себе обмежуєте неправильними установками
(із самого дитинства з нашого оточення ми всмоктуємо уявлення та досвід, повязані з грошима. Вони програмують наш мозок та часто не дозволяють нам досягати якихось фінансових цілей.
Типовий приклад &ndash вислів Не в грошах щастя. Але чому? Хіба щастя &ndash у безгрошів&rsquoї? Адже саме гроші дають нам можливість вибору, безпеку та нагоди бути вільними та тішитися життям)
?Ви оточені бідними людьми
(у глибині душі ви боїтеся, що зміна вашого фінансового становища зашкодить вашим стосункам із рідними чи друзями. Відтак, бідним бути для вас безпечніше.
Щоби змінити це, варто триматися подалі від людей, які постійно жаліються на брак грошей. Якщо ж це близькі люди, постарайтеся не говорити з ними на тему ваших фінансових справ. Натомість побільше спілкуйтеся з тими, чиї стосунки з грошима є для вас взірцем.)
?Вам бракує фінансового інтелекту
(іноді людині просто бракує знань та розуміння, як заробляти більше, а страх зазнати поразки каже, що ліпше буде сховати голову в пісок та уникнути відповідальності.
Не треба замовчувати свої тривоги, повязані з грошима. Якщо треба, можна проконсультуватися з незалежним фінансовим радником.)
?Ви неправильно говорите самі з собою
(Я не можу собі цього дозволити, – це негативна думка, на яку ви марнуєте енергію. Спробуйте замінити подібні думки на позитивні, про те, як гроші самі течуть вам до рук, як ваша ситуація невпинно поліпшується тощо.)
Більше інформації ви дізнаєтесь у вівторок.

? У другій частині поговоримо про можливості реалізації та карєру Фінансового консультанта в УКРАЇНІ.
✔️ як мати додатковий дохід, розвиватись і навчатись не витрачаючи на це великих коштів
✔️ як побудувати власну справу по франшизі ТОВ Старлайф

вхід вільний, але за попереднім бронюванням місця
?&zwj? Організатор
Довбня Олексій – 096 827 97 26
*кількість місць обмежена

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши