Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Тренінг «Практичне подолання конфліктів в бізнесі»

11-12 грудня в Миколаєві, за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи ЄС #EU4Business, відбудеться тренінг ПРАКТИЧНЕ ПОДОЛАННЯ КОНФЛІКТІВ В БІЗНЕСІ&raquo. До участі в заході запрошуються представники малого, середнього бізнесу всіх галузей Півдня України, власники, керівники та спеціалісти з менеджменту, маркетингу, продажів.

Тренінг ПРАКТИЧНЕ ПОДОЛАННЯ КОНФЛІКТІВ В БІЗНЕСІ&raquo &ndash це дводенний інтерактивний курс, націлений на опанування набору навичок і чітких покрокових практичних стратегій для вирішення конфліктів, які підходять для всіх сторін конфлікту. Також, даний тренінг дозволить учасникам оволодіти основними інструментами ефективного вирішення конфліктів, що дозволить максимально збільшити якість Вашого спілкування.

За 2 дні навчання Ви:
1. Вивчите стратегію і тактику управління конфліктами в організаціях.
2. Освоїте рольові моделі, ефективні при врегулюванні конфліктів між підлеглими, в колективі, між структурними підрозділами організації.
3. Отримаєте практичні навички управління людьми в умовах конфліктної взаємодії.
Курс спеціально розроблено для набуття практичних навичок подолання конфліктів у бізнес середовищі та складається із двох навчальних днів.

Тренер – Геннадій Чепурний!
Геннадий Чепурной
Педагог, психолог, бізнес-тренер, засновник і голова оргкомітету Міжнародного фестивалю освітніх технологій ПЕРСПЕКТИВА&raquo, керівник Міжнародного центру освітніх технологій Школа ейдотехніки&raquo, президент Асоціації розвитку творчої особистості ВАРТО&raquo, що має унікальні експертні методики комунікації з аудиторією.

Організатор тренінгу &ndash Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Миколаїв, заснований на базі Миколаївського регіонального центру підтримки бізнесу, за сприяння ЄБРР у рамках ініціативи ЄС EU4Business.
Вартість навчального курсу з врахуванням її часткової компенсації в рамках ініціативи EU4Business становить 2450,00 грн. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди.
Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників. Заповнити аплікаційну форму на участь в тренінгу можна за посиланням:
https://form.jotformeu.com/91412925158357
Місце проведення: р-н Daily Sport
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38 +38 068 380 83 45

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши