Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Тренінг «Взаємодія з клієнтом»

26-27 вересня в Новій Каховці в рамках ініціативи EU4Business за підтримки ЄБРР в Україні відбудеться тренінг ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТОМ&raquo. До участі в заході запрошуються представники малого, середнього та великого бізнесу всіх галузей Півдня України, власники, керівники та спеціалісти з менеджменту, маркетингу, продажів.
Організатор заходу &ndash Центр підтримки бізнесу м. Миколаїв.
Тренінг ВЗАЄМОДІЯ З КЛІЄНТОМ&raquo &ndash це дводенний інтерактивний курс, націлений на впровадження ефективної практичної моделі роботи з клієнтом в компаніях, підвищення якості ведення бізнесу та відповідності європейським стандартам, що дозволить значно підвищити ефективність ведення підприємницької діяльності. Спеціально розроблений курс допоможе Вам уникнути помилок у подальшій роботі з клієнтами, побудувати дієву систему взаємодії, а також підвищити ефективність та якість взаємодії з клієнтами.
За 2 дні навчання Ви:
1. Отримаєте робочі інструменті та методикам роботи за напрямками:
&minus алгоритм взаємодії з клієнтами
&minus відпрацювання умінь та навичок, які сприяють побудові ефективних відносин з клієнтами.
2. Будете використовувати найбільш ефективні та результативні технології взаємодії з клієнтами у всіх напрямках.
Курс спеціально розроблено для підвищення ефективності системи взаємодії з клієнтами в компанії та складається із двох навчальних днів.
Вартість навчального курсу з врахуванням її часткової компенсації в рамках ініціативи EU4Business становить 2450,00 грн. У вартість входять друковані навчальні матеріали, перерви на каву, легкі закуски та обіди.
Кількість місць обмежена, для участі в тренінгу буде відібрано 15 учасників. Заповнити аплікаційну форму на участь в конференції можна за посиланням:
https://form.jotformeu.com/82242653951357
Місце проведення: (уточняється).
За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту [email protected] або телефонуйте за номерами: +38 (0512) 47 84 38 +38 (068) 380 83 45

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши