Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Третій конкурс читців-декламаторів ім. В.І Козлова

Літературно-театральний проект Літературний клуб Фенікс сумісно з МНУ ім. В.О. Сухомлинського запрошують вас, дорогі Українці, взяти участь у третьому конкурсі читців-декламаторів ім. В. Козлова який відбудеться у 8 лютого 2019 року в місті Миколаїв! (Тематика поезії людські пороки)

Його вже немає з нами. 12 липня 2016 року в 22.00 перестало битися серце нашого товариша і друга – Вячеслава Івановича Козлова, ветерана журналістики, а ще беззмінного заступника голови Миколаївської обласної організації Національної спілки журналістів України в останні два десятиліття, у 1983 р був призначений начальником обласного управління у справах преси та інформації, де пропрацював до виходу на пенсію, після був активним автором публікацій в Південній правді&raquo.

Третій конкурс читців-декламаторів ім. В. Козлова – це справжній творчий подарунок для молодих любителів і цінителів високого мистецтва слова і поезії. Ми знову будемо раді бачити всіх учасників нашого конкурсу з різних куточків України, адже ми єдина українська творча сімя, яка займається прославлянням української культури.

Команда літературного клубу Фенікс бажає вам, дорогі учасники, перемоги і віри в себе! Успіхів !

Карта

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши