Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

ЦИРК КОБЗОВ “Колумбійське шоу?” Миколаїв 2018

ЦИРК КОБЗОВ Колумбійське шоу Миколаїв 2018

Содержание

Миколаїв, ми відкриваємо для Вас світ надзвичайних можливостей, драйву, пригод та веселощів. Видовищне шоу в виконанні найкращих циркових артистів світу. Нове шоу &ndash це не просто шоу для всієї родини, це справжні рекорди людських можливостей. Ексклюзивне за своєю масштабністю, яскраве феєричне дійство, не маюче аналогів у світі.

ЦИРК КОБЗОВ Колумбійське шоу Миколаїв 2018

Найбільший цирк України, Цирк Кобзов&raquo
Готовий дивувати, радувати і руйнувати стереотипи!

Неперевершене екстримально-циркове дійство, де надзвичайні трюки вас здивують та змусять засумніватись в законах фізики. Не пропустіть шоу, яке змінить ваш світогляд і дасть можливість незвичайно провести час з родиною.

ПРОГРАМА

Канатоходці з Латинської Америки

Безстрашні артисти, переможці Міжнародного циркового фестивалю в Монте-Карло, пройдуть канатом на висоті 7 метрів та покажуть вражаючі трюки без страховки під куполом цирку.

Колесо смерті з Колумбії

Дуже адреналіновий номер. Величезна металева конструкція випробує на міцність та сміливість і артистів, і глядачів. Кожен оберт колеса &ndash загроза життю акробата.

Клоун-акробат та його унікальна Бусінка

Незвичайна собачка клоуна Буби має надзвичайну можливість &ndash вона розрізнює кольори!!! А Буба вразить дорослих і малят смішними та, в водночас, спортивними витребеньками.

Магія з Італії

Переносить глядача у світ нереальних можливостей, де за секунду на арені з&rsquoявляються і зникають люди.

ПРИДБАТИ КВИТКИ

Довідки за телефонами:098-100-44-77 099-100-44-77 093-100-44-77

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши