Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творча зустріч з Лесею Горліс-Горською

12 листопада 2017 року о 12:00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбудеться творча зустріч з українською авторкою Лесею Горліс-Горською.

Леся Горліс-Горська &ndash донька літописця подій Холодного Яру Юрія Горліс-Горського. Вона не знала свого батька, бо народилася лише за два дні до його зникнення. Довгий час авторка мешкала за кордоном, а кілька років тому повернулася на Батьківщину. Але все життя, перебуваючи на чужині, вона шукала справедливості та боролася за те, аби память про Юрія Горліс-Горського завжди жила. З цією ж метою мандрує Україною, розповідаючи правдиву історію про батька та його дослідження.

На творчій зустрічі письменниця ознайомить з невідомими фактами про історико-документальний роман Юрія Горліс-Горського Холодний Яр&raquo, де описані події Української революції 1917-1921 рр.Також вона представить власний автобіографічний роман Козак із зірок&raquo.

Запрошуємо всіх небайдужих познайомитися з Лесею Горліс-Горською та долучитись до розмови про малодосліджені події історії України!

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши