Календар афіш Миколаєва
Календар
Додати
Додати
Кабінет
Кабінет

Творча зустріч з миколаївським художником Леонідом Ященком

19 квітня о 17.00 в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л.Кропивницького (вул. Потьомкінська, 143-а) відбудеться творча зустріч з миколаївським художником Леонідом Ященком Миколаєве, тобою навік зачарований&raquo.

Леонід Григорович Ященко &ndash відомий миколаївський художник, член Національної спілки художників України. У його творчому доробку понад 500 робіт, написаних за досить короткий термін (ледь більше 10 років мистецької творчості). Жанрові й тематичні уподобання Леоніда Ященка розмаїті, проте особливе місце у творчості, особлива любов належить саме рідному Миколаєву. Не випадково у 2017 році Леонід Григорович став лауреатом загальноміської програми Городянин року&raquo у спеціальній номінації Я люблю це місто&raquo. В багатьох його роботах можна побачити знайомі місця і маловідомі міські куточки: тут і старі будинки та відреставровані храми, і затишні подвір&rsquoя з дерев&rsquoяними сходами, напіввідкритими ажурними воротами, черепичними дахами. Міське життя в роботах Л.Ященка &ndash ліричне, щемливо ніжне і дуже зрозуміле кожному миколаївцю.

Зустріч відбудеться у форматі публічного інтерв&rsquoю, що дає чудову можливість кожному присутньому поставити питання Леонідові Ященку і отримати вичерпну щиру відповідь. Також під час заходу відбудеться вернісаж виставки Леонід Ященко. Живопис&raquo, на якій представлено 18 робіт з майстерні художника, написаних протягом 2016-2019 рр. Декілька картин написані на початку 2019 року і експонуються вперше!

Запрошуємо усіх поціновувачів мистецтва, шанувальників творчості Леоніда Ященка провести вечір п&rsquoятниці разом з нами! Приємне спілкування з автором та естетичне задоволення від його робіт гарантуємо!

Захід відбудеться у межах XVІI виставки місцевих видавництв Миколаївська книга-2019&raquo.

Отримуйте обрані афіші в telegram боті

Ще цікаві афіши